Hakkımızda

BİZ KİMİZ

1996 yılında başlayıp 2021’e kadar uzanan 25 yıllık tarihimizde amacımız hiç değişmedi. “Sizinle ömürlük antlaşma “sloganıyla çalışmaya devam ettik. Biz, biz olalı her aşamanıza satış sonrası da dahiliz. Sizi herhangi bir problemle yalnız bırakmıyoruz.

1996’da Maarif Yılmaz ile başlayan bu kuruluş, O’nun adının anlamını hep taşıdı. “Bilgi, kültür “anlamına gelen bu ismi işimize yansıtmaktan hiç çekinmedik. Bildiğimiz işi, bilgimize bilgi katarak devam ettirdik. O zamanlar Yılmaz Isı Firması olarak Buderus markasının yetkili servisteydik. Yıl 1998’e dayanınca Turgut Aral tarafından devralındık. Ancak tek gelişmemiz bu da değildi. Hizmetimiz iklimlendirme alanında Buderus ve Bosch markasının yetkili servisi olarak, katkılarla devam etti.

90’lı yılları geride bırakıp yeni bir yüzyıla geçerken de kalitemizi teknolojinin her parçasına taşıdık. Bu yeni yüzyılın 19 yılını da başarıyla devirirken yönetim kısmamızda ufak bir değişikliğe uğradı. Yılmaz Isı Şahıs Firmamız, Teknik Yılmaz Isı Sis. Tic. Ltd. Şirketi olarak hizmetine devam etti. Gelişmelerimiz gelişmelerimizi kovalarken, 2020 yılının daha en başlarında Bosch markası ile yollarımızı ayırmış ve özel servis olarak yeni bir çağa başlamıştık.

Markamızın özgürlüğüne yansıyan kalitemizin vizyonu olumlu yönde kendini kanatlandırmaya, size istediğiniz iklimi sunmaya daha kolay ulaşacağınız şekilde devam etmektedir. İşinizi bir tık kadar kolaylaştırdığımız bu son sürecimizde tüm şüphelerinizi, sorularınızı sizi dinleyerek sürdüreceğiz. Kombi Satıcısı adı altında bu sitede, e-ticaret üzerinden ürünlerimizin satışında artık birlikteyiz.

En önemli hissiniz ‘güven‘ bunu biliyoruz. İstediğiniz güveni satışımızda, satışımızdan sonrasında hep sürdüreceğiz. Ürününüzle birlikte iklimlendirmenize biz de kendimizi davet ediyoruz. Gözünüz her arkada kaldığında döndüğünüz yerde bizi bulacağınıza söz veriyoruz.

Sohbeti aç
Yardım ister misiniz?
Merhaba,
Hakkımızda ile ilgili bilgi almak ister misiniz?