Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün Sevkiyatı

Ürünleriniz sipariş tarihini takiben 2 iş günü içerisinde ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir. Cuma günü verilen siparişleriniz pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Değişim Yapılacak Ürün

Tarafınıza ulaşan, kullanılmayan, ambalajı bozulmamış, etiketleri üzerinde ürünün iadesi teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo aracılığıyla tarafımıza gönderimini gerçekleştirdiğiniz takdirde işleminiz yapılacaktır. Değişim için info@kombisaticisi.com mail adresi ile ya da 0850 446 02 26 iletişim telefonumuzla bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Değişimini talep ettiğiniz ürün ile asıl talep ettiğiniz ürün arasında fiyat farkı mevcut ise tarafınıza iletilecek banka IBAN’ına fiyat farkını göndermeniz gerekmektedir (iyzico komisyon oranını dahil edilmeyecektir). Eğer fiyatı daha düşük bir ürün talep ediyorsanız bizlere ileteceğiniz banka IBAN’ına fiyat farkı, ürün bizlere ulaştıktan 7 iş günü içerisinde tarafınıza gönderilecektir (iyzico komisyon oranı dahil edilmeyecektir). Ürün değişim talebi satıcı ve üretici firmadan kaynaklı herhangi bir kusur, ayıp ya da yanlış ürün gönderiminden kaynaklanmıyor ise, ilk ürün gönderiminde satıcı firmanın ödemiş olduğu kargo bedeli ve iade esnasında var olabilecek her türlü kargo bedeli değişim tutarından, düşülerek geriye kalan tutar, ödemenin geldiği usulde iade edilecektir. Ürününüz tarafımıza ulaştığı gün itibariyle 2 iş günü içerisinde işlem görecek olup bu süreçte sistemimizde ürün mevcut ise işleminiz yapılarak tarafınıza sevkiyatı yapılacaktır. Aksi taktirde size geri dönüş yapılıp, bilgisi verilecektir. Ürüne ilişkin değişim işlemi 1 kez gerçekleştirilebilmektedir.

İadesi/İptali Yapılacak Ürün (Cayma Hakkı)

Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında tarafınıza ulaşan, kullanılmayan, ambalajı bozulmamış, etiketleri üzerinde ürünün iadesini teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza gönderimini gerçekleştirdiğiniz ürünlerin tutar iadesi talep ettiğinizi belirterek tarafımıza anlaşmalı olduğumuz kargo ile ödemesi tarafınızdan yapılarak gönderdiğiniz takdirde işleminiz yapılacaktır. Ürün iade talebi satıcı ve üretici firmadan kaynaklı herhangi bir kusur, ayıp ya da yanlış ürün gönderiminden kaynaklanmıyor ise, ilk ürün gönderiminde satıcı firmanın ödemiş olduğu kargo bedeli ve iade esnasında var olabilecek her türlü kargo bedeli iade tutarından, düşülerek geriye kalan tutar, ödemenin geldiği usulde iade edilecektir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.
Ürününüz tarafımıza ulaştığı gün itibariyle iade işleminiz stok durumuna göre 7 iş günü içerisinde yapılacak olup, iadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Genel prosedür olarak bir sonraki dönem ekstresine (1 ay) yansıtılmaktadır.

Siparişin İptali

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir.

Sohbeti aç
Yardım ister misiniz?
Merhaba,
Teslimat ve İade ile ilgili bilgi almak ister misiniz?